INFO
File Name...........: Iklimler (2006) PAL DVD9 Untouched TR
IMDB................: http://www.imdb.com/title/tt0498097/
Trailers............: http://www.youtube.com/watch?v=SNVTb7LNZn8
Rar Information.....: 2GB PARTS | NO PASSWORD | INTERCHANGEABLE | RECOVERY VOLUMES %5
Upload Host.........: VIP | FileFactory

Private Download / Ozel Uyelik
This file is avaible in our servers; To download this file without fear of deleting please become VIP member.(Please Click the picture.)
Bu dosya serverlarimiz da mevcut, asla silinmeyen dosyalari yuksek hizda indirmek icin VIP uyelik aliniz.(VIP icin resme tiklayiniz.)
** External content visible to Registered Users only.Sadece Uyeler Gorebilir.**

Iklimler (2006) PAL DVD9 Untouched TR - ShareKiosk

Ses-Audio Türkçe 5.1 , Resmi ekleyen Türkçe 2.0
Altyazı-Subtitle İngilizce
Görüntü-Video PAL - 16:9
Seçenekler-Extra İnteraktif Menü - Dil ve Altyazı Seçenekleri - Sahne SeçimiOzet
Farklı bölgelerinin kendine has iklimleri olduğu gibi, ruhların da kendi iklimleri vardır. Üstelik değişmek için mevsimlerin dönüşünü beklemeyen, anlık değişimler bile gösterebilen iklimler. İsa ve Bahar, çalkantılı ruhlarının farklı iklimlerinde ortak bir mutluluğu paylaşamamaktadırlar. Mimar olan İsa ile televizyonda çalışan Bahar, iki farklı iklimin yaşandığı Kaş ve Ağrı’da, birbirini takip eden süreçlerde biraraya gelirler. Kaş, güneşin, kuytuda tek bir bilinmeyen bırakmayan parıltılı hali ile Ağrı ise soğuk ve kardan sıkı sıkıya örtülen bedenlerin aksine, kar beyazının aydınlığı ile, gerek hayatlarında gerekse ilişkilerinde hiçbir bilinmeyen bırakmayacaktır.

Nuri Bilge Ceylan, Cannes’da Jüri Büyük Ödülü almasını sağlayan filmi Uzak’tan sonra İklimler ile yeniden beyazperdede! 2006 Cannes Film Festivali’nde de büyük ödül için yarışan İklimler, bu sefer de FIPRESCI ödülü ile festivalden ayrıldı.